Rehv Comforser

Comar Tire & Wheel Inc. asub Kanadas Vancouveris ja on üks maailma olulisemaid rehviettevõtteid. Ettevõte on spetsialiseerinud kvaliteetsete rehvide konkurentsivõimelise hinnaga pakkumisele Kanada turul. Comar Tire & Wheel on kaubamärkide Comforser ja Ginell ainuesindaja kogu Kanadas ning on võimaldanud neil kaubamärkidel siseneda kogu Kanada turule.

Comforser Tire aastane tootmisvõimsus on 6 miljonit sõiduautorehvide komplekti ja 3 miljonit veokirehvide komplekti. Comforseri toodetel on ISO/TS 16949, Hiina CCC (China Compulsory Certificate), Euroopa ECE, USA DOT ja Pärsia lahe riikide GCC/GSO sertifikaadid. Sõiduautorehve müüakse Euroopas, Põhja-Ameerikas, Kagu-Aasias, Kesk- ja Lõuna-Ameerikas, Lähis-Idasse, Aafrikas jne.

Lisaks on ettevõttel tehases mõned populaarsed originaalvarustuse tootja kaubamärgid, nagu ARTUM, RBP, XF, V-NETIK, BORISTAR jne.

Rehvid Comforser auto

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Comforser

Sirvige meie laia valikut Comforser mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Kaubik / furgoon

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.