Rehv Fortune

Fortune on Hiinas tuntud kaubamärk, mis on olnud viimased viis aastat rehvide ainuvarustajaks Hiinas toimuval veokite võistlusel China Super Truck Grand Prix.
Ühisettevõtmine andis Fortune’ile uue suuna. See on nüüd kaubamärk, mille tuntuks tegemine on Cooper Chengshanile äärmiselt oluline. Seetõttu ongi Fortune’i veoautode ja busside radiaalrehvid nüüd nõutud kaup nii rahvusvahelisel turul kui ka Hiinas.

Rehvid Fortune auto

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Fortune

Sirvige meie laia valikut Fortune mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.