Rehv Tourador

Kaubamärk Tourador on pühendunud kõigile sõiduautodele terviklike rehvilahenduste pakkumisele oma uuendusliku tehnoloogia ja erakordse kvaliteediga toodetega. Turvaline sõit on Touradori loosung ja juhtpõhimõte.
Teadusuuringute, tehnoloogia ja arendustöö abil valmistab Tourador kvaliteetseid sõiduautorehve. Ettevõte vastab kasutajate erinevatele vajadustele, tuginedes oma meeskondade ja teenuste professionaalsusele.
Tourador toodab rehve intellekti ja innovatsiooni kaasabil, et muuta sõitmine turvalisemaks, meeldivamaks ja mugavamaks, lihtsustada kogu maailma kasutajate liikuvust ja järgida kaubamärgi loosungit: „TRAVEL YOUR LIFE”.

Rehvid Tourador auto

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Tourador

Sirvige meie laia valikut Tourador mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.