Rehv Mitas

Mitas on Tšehhi Vabariigis asuv rehvitootja, mis alustas 1933. aastal tegevust MITAS Praha nime all. Tänu kolme tootmispaiga kaasaegsele tehnoloogiale saadab Mitast täna suur müügiedu. Mitas tegeleb jalgrataste ja mootorrataste rehvide tootmisega. Tänu suurele turustusvõrgule kasutavad üha rohkemad mootorrataste tootjad kaubamärgi Mitas tooteid. Mitase rehve kasutatakse paljudes sektorites, näiteks põllumajanduses, ehitusel ning paljudel sõidukitel: sõiduautodel ja mootorratastel, kaubikutel ja veokitel ning ka maastikusõidukitel.

Mootorrattarehvid Mitas

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Mitas

Sirvige meie laia valikut Mitas mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Võisõit / Ringrada

Custom

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.