Maxxis

Maxxis MU-02 Zilla

Kategooria :
Kaubik / Maastik
2 hinnang
Mõõdud
7 mõõdud
Kategooria
Kaubik / Maastik
Klientide tagasiside
2 hinnang
Alates
107,88 
Laos
Tutvu mõõtudega
Turvaline tehing
Üle 150 paigalduspartneri
Omadused
Mõõdud
7 mõõdud
Kategooria
Kaubik / Maastik
Klientide tagasiside
2 hinnang
Kirjeldus

Maxxisi MU-02 Zilla on quad-rehv, mida hinnatakse eriti selle agressiivse, kuid kerge disaini poolest, millel on erakordne isepuhastuv võime: selle "käpad", nagu traktorirehvil, on kogu selle veeremisrada pidi laialdaselt hajutatud. Skulptuur põhineb kuulsal MudZilla mudelil, kuid "käpad" on veidi vähem sügavad ja veidi lähemal, mis võimaldab Zillal hõlpsasti liikuda nii kõvadel kui ka off-road, mudastel või liivastel maastikel. Kontroll on suurepärane ja pidurdamis- ja kiirendusvõime on kõrge. Sõidutunne on väga pehme, 6-kihiline karkass on eriti vastupidav kulumisele ja rehvipurunemisele.

Mõõdud
2 kliendi kommentaari
3.5 tärn(i) 5-st
Kvaliteet/hind
3.5/5
Stabiilsus
3.5/5
Müratase
4/5
Eluiga
3/5
Vastupidavus rasketes tingimustes
4.5/5
Teekattega haardumine
3.5/5
Vastupidavus purunemisele
3/5
Vibratsioon
3.5/5
Hinda seda toodet

Jagage oma kogemusi teiste klientidega.

Kirjuta kliendi kommentaar
Kasutajate tagasiside

Teavitame teid, et saidile jäetud arvamused läbivad kontrollprotseduuri. Arvamused on ära toodud ainult kronoloogilises järjekorras.


Arvustus autorilt Thierry
3/5

Tipp-topp

Tee profiil: Maastik - Sõidustiil: Tavaline - Sõiduk: Outlander - Läbisõit km: 2000 km
Arvustus postitatud 21.12.22 autorilt Thierry pärast ostukogemust 21.11.22 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 21.12.22 autorilt Thierry pärast ostukogemust 21.11.22 - Vaata originaali (prantsuse) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Arvustus autorilt Thoralf
3/5

Suurepärane rehv

Tee profiil: Maastik - Sõidustiil: Tavaline - Sõiduk: ATV - Läbisõit km: 1000 km
Arvustus postitatud 29.11.21 autorilt Thoralf pärast ostukogemust 25.06.21 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 29.11.21 autorilt Thoralf pärast ostukogemust 25.06.21 - Vaata originaali (saksa) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.