Valige sõiduk
Oxxo

Oxxo Crow Black (Black)
6.5x16 ET45 5x112 66.6

Volkswagen Passat (3C (B8)/Facelift) 2019 - 2021 Notchback 2.0 TDI 4Motion 190 cv

5/5 (2 hinnang)
Tükihind
109,59 
Laos
Telli komplekt veljed + rehvid
  • Tasuta kohaletoimetamine.  Andmed
  • Turvaline tehing
Omadused
Mudel
Oxxo Crow Black
Värv
Black
Laius
6.5"
Läbimõõt
16"
Auguvahe
112 mm
Offset (ET)
45 mm
Keskava
66.6 mm
augud
5
EAN
4250390938506
HSN
OX25-651645-D3-03
Volkswagen Passat (3C (B8)/Facelift) 2019 - 2021 Notchback 2.0 TDI 4Motion
Võimsus
190 cv / 140 KW
Mootori töömaht
1968 cm3
Kütus
Diesel
Keretööd
Notchback
Esi-/tagatelje koormus
1110 1150 / 1120 1150
Sõiduki number
0603/BRB
Tippkiirus
231 km/h
Mootori telg
All-wheel drive
Standardne paigaldus
Bolzen Kubu M14x1.5x27,0 SW17
Ehitusaasta
2019-2021
Tüübikinnitusnumber
  • e1*2001/116*0307*59
Min. koormus ja kiirus
91, V
T
Mõõdud
1 Laius
6.5"
2 Läbimõõt
16"
3 Auguvahe
112 mm
4 Offset (ET)
45 mm
5 Keskava
66.6 mm
6 augud
5
Mõõdud alumiiniumveljed
Velje laius
6.5" (165 mm)
Rehvi minimaalne laius
185 mm
Soovitatavad rehvi laiused
195 mm kuni 205 mm
Rehvi maksimaalne laius
215 mm
KKK: Rehvide allapanek

Kui teete tellimuse, on teil kaks kohaletoimetamise võimalust:

Kohaletoimetamine teie valitud aadressile: saate oma veljed tuua ühte meie partnerkeskustest, et teostada paigaldusteenust.

Kohaletoimetamine paigaldusjaama: partner võtab teiega ühendust teie tellimuse kättesaamisel, et kokku leppida kohtumine ja teostada paigaldusteenust.

Partnerite hinnad on märgitud tellimuse tegemise ajal. Nii saate valida kõige soodsama ja mugavama võimaluse.

Meie partnerid
Tarnekulud on kaetud, kui ostad velgede paari.
DHL GLS DPD UPS Chronopost
Meie makseviisid
Oma tellimuse eest saate tasuda järgmiste maksevahenditega:
Visa Mastercard Maestro Visa electron Paypal Paypal Paypal Sepa
Hinnang
2 kliendi kommentaari
5 tärn(i) 5-st
Kasutajate tagasiside

Selle toote hindamiseks peate olema eelnevalt tellimuse esitanud. Teavitame teid, et saidile jäetud arvamused läbivad kontrolliprotseduuri. Arvamused on järjestatud ainult kronoloogilises järjekorras.


Arvustus autorilt Wouter
5/5

Täiuslik velg, näeb hea välja ja on hea kvaliteediga. Saabus juba koos rehvidega monteeritult – ideaalne komplekt, mille sai kohe paigaldada.

Arvustus postitatud 23.07.25 autorilt Wouter pärast ostukogemust 22.06.25 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 23.07.25 autorilt Wouter pärast ostukogemust 22.06.25 - Vaata originaali (hollandi) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Arvustus autorilt Petra
5/5

Veatu kaup... velgede pakend tipptasemel... tellisin teisipäeval ja juba neljapäeval toodi kohale. Soovitan igal ajal. Ostan hea meelega uuesti.

Arvustus postitatud 29.11.24 autorilt Petra pärast ostukogemust 29.10.24 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 29.11.24 autorilt Petra pärast ostukogemust 29.10.24 - Vaata originaali (saksa) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Turvalisuse ressursid ja tooted
Ressurssid, mis on pühendatud turvalisusele ja toodetele.
Dokumentatsioon
Turvalisuse ressursid ja tooted
Tootja kontaktandmed
Vastutav isik
Toodete turva pildid
Toote dokumendid
Juhtumi toetus

Lahtiolekuajad: E–R 10–18

Soovite teavet meie veebisaidi või toodete kohta? Meie müügimeeskond annab teile teavet esmaspäevast reedeni kella 10:00 kuni 18:00.

Andmekaitse

Teie isikuandmete kaitse on meie jaoks väga oluline.

Me väärtustame väga kogu teabe konfidentsiaalsust ja turvalisust, mida te meiega jagate.
Ühe oma peamise prioriteedina oleme rakendanud rangeid meetmeid teie andmete kaitsmiseks.
Seetõttu kutsume teid tutvuma meie üksikasjaliku privaatsuspoliitikaga, kust leiate kogu teabe oma isikuandmete kogumise, kasutamise ja kaitsmise kohta.

Oleme pühendunud teie privaatsuse austamisele ja teie andmete kõige hoolikamale käitlemisele.

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat