Rehv Kenda

Rehvitootja Kenda tegutseb rehviturul juba üle 50 aasta ja töötab neljal põhimõttel: läbipaistvus, uuenduslikkus, kvaliteet ja klienditeenindus. Rehvid valmivad mitmetes tehastes Aasias, need asuvad Taiwanis, Vietnamis ja Hiinas. Algselt oli Kenda kaubamärk spetsialiseerunud maastikusõidukite rehvidele (motokrossi, quadi, põllutöömasinate rehvid jne). Tänu maastikurehvide alasele oskusteabele valmistab Kenda rehve autodele, mis on tuntud oma võimsuse poolest. Pikaajaline ja jätkuv teadus- ja arendustöö tagavad teile rehvid, mis ühendavad endas turvalisuse, vastupidavuse ja sooritusvõime isegi suurtel kiirustel.

Rehvid Kenda auto

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Kenda

Sirvige meie laia valikut Kenda mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.