Korduma kippuvad küsimused

Kas internetis müüdavad rehvid on identsed autoteeninduses müüdavatega?

Jah, meie poolt müüdavad rehvid on uued ning identsed nendele, mis müügil teie autoteeninduses. Lisaks on rehviliider.ee väga paljude autoteeninduste tarnepartneriks ning vahendajaks üle Eesti.


Kus saab paigaldada internetist ostetud rehve?

Paigaldusega ei ole muret, tellimust esitades saate valite rehvide kättesaamiseks ja paigalduseks just teile sobiva autoteeninduse. Te võite samuti tellida rehvid endale koju ning paigalduseks pöörduda mõne meie kodulehel soovitatud autoteeninduse poole.


Kui kaua võtab aegade rehvide kohaletoimetamine?

Kohaletoimetamise kuupäeva näete otse oma ostukorvis. Meie kohaletoimetamiseteenus on kiire ja usaldusväärne.


Mis saab, kui ma ei viibi kauba kohaletoimetamise hetkel kodus?

Kuller jätab teile teatise kogu vajaliku informatsiooniga, seejärel saate temaga kontakteeruda, et kokku leppida uus kättesaamise aeg. Kui te teatisele ei vasta, toimetab kuller rehvid veelkord samale aadressile. Kui teid ka seekord ei ole, siis hoitakse rehve 15. päeva teie aadressile kõige lähemalolevas autoteeninduses.


Kas maksmine on turvaline?

Makse turvalisus on tagatud oma ala eksperdi HIPAY poolt . HIPAY on nimekas online maksmise teenusepakkuja. Maksmine meie kodulehel on täiesti riskivaba. Meie leht kasutab 3D secure süsteemi, mis garanteerib täiesti turvalise maksmisteenuse.


Kas kodulehel pakutavad rehvid on laos olemas?

Jah. Kui rehvid on üleval meie kodulehel, on nad ka reaalselt meil laos, seega kohaletoimetamine toimub kiiresti.


Kas ma saan oma tellimust jälgida?

Jah. Me saame teile saata iga saadetise jälgimiskoodi.


Kas mind teavitatakse rehvide kohalejõudmisest, kui tellin rehvid autoteenindusse?

Jah. Rehvide kättesaamisel peab autoteenindus teiega paigaldusaja kokku leppimiseks ise ühendust võtma. Teid teavitatakse samuti kättesaamisest jälgimiskoodi vahendusel.