Otsing mõõtude järgi

Soeta mopeedi rehvid

Rehviliider.ee pakub teile laias valikus kategooria "mopeedi rehvid" rehve. Jälgime pidevalt konkurentide hindu ning teeme süstemaatiliselt vajalikke korrektuure eesmärgiga pakkuda teile rehve alati parima hinnaga.

Tasuta tarne alates 1 meie veebilehelt ostetud mopeedi rehvist.

Millised on parimad mopeedi rehvid?

 • Michelin City Grip
 • Bridgestone Battlax scooter
 • Pirelli Diablo Scooter
 • Dunlop Scootsmart
 • Heidenau K66
 • Heidenau K66 M+S Snowtex
 • Bridgestone Hoop B02 Pro
 • Bridgestone Battlax TH01
 • Metzeler Feelfree

Kõige nõutavamad mõõdud:

Skuutri rehvid kipuvad üsna kiiresti kuluma. Seetõttu on oluline neid hoolikalt valida, et neid saaks kaua kasutada. Millised on kriteeriumid parima skuutri rehvi valimiseks? Kuidas seda hooldada? Allpool leiate praktilised nõuanded Rehviliider.ee.

Miks valida hoolikalt oma skuutri rehvid?

Erinevalt teistest kahe ratta tüüpi mootorratastest on skuuter mõeldud linnas liiklemiseks. Seetõttu on juhi mugavus see, mis tootjaid kõige rohkem huvitab. Selle saavutamiseks on iga sõiduki aspekt, sealhulgas rataste disain, mõeldud nutikalt. Just seetõttu on skuutri rehvide mõõtmed märgatavalt väiksemad kui tavaliste mootorrataste rataste mõõtmed. Kuid kuigi see omadus võimaldab juhil teel olles end mugavamalt tunda, võib see kiiresti saada takistuseks, kui rehvid hakkavad kuluma. Lisaks, kui teie skuutri rehvid ei ole hea kvaliteediga, võib teil olla raske vihmase ilmaga sõita.

Seetõttu on oluline, et valiksite oma skuutri rehvid hoolikalt. Peaksite eelistama rehvide kvaliteeti nende hinna asemel. Üks parimaid viise selle saavutamiseks on valida tunnustatud kaubamärkide rehvid: Michelin, Dunlop, Pirelli, Bridgestone, Metzeler… Valides need prestiižsete tootjate rehvid, mis on saadaval Rehviliider.ee, on teil kindel, et saate kõrgekvaliteedilisi osi, mida kasutate pikka aega.

Peale kaubamärgi tuleb arvestada ka teiste oluliste kriteeriumidega, et leida teie kahe ratta tüüpi sõidukile sobivad rehvid.

Skuutri rehvid: arvestage mõõtmetega, et teha õige valik

Enne mis tahes rehvi valimist peate ennekõike teadma mõõtmeid, mis vastavad teie skuutrile. Kui te ei kontrolli mõõtmeid originaalrehvi pealt, võite need leida skuutri kasutusjuhendist.

Tuleb märkida, et skuutri kahel rattal ei ole sama läbimõõt, seega ei ole ka rehvide mõõtmed samad. Kui võtta näiteks Honda Forza (üks Prantsusmaal enim müüdud skuutreid), on rehvide mõõtmed ees 120/70-15 ja tagarattal 140/70-14.

Iga viite esimene number näitab tootja soovitatud sektsiooni laiust. Seega on Forza puhul soovitatav laius ees 120 mm ja taga 140 mm. Siiski on võimalik kasutada laiemaid rehve, kuni need ei hõõru teie sõiduki raami vastu. Kuid kitsamad rehvid võivad skuutri jõudlust halvendada. Enne alternatiivse suurusega rehvide valimist küsige nõu oma autoteenindusest.

Mis puutub teise numbrisse, siis see vastab rehvi kõrguse ja sektsiooni laiuse suhtele. Honda Forza puhul peaks normaalne kõrgus olema 70% laiusest. Lõpuks tähistavad numbrid 15 ees ja 14 taga rehvide sisemist läbimõõtu.

Need mõõtmed erinevad skuutrist skuutri. Pidage meeles, et disaineri soovitusi tuleb järgida, kui soovite ohutult sõita. Tõepoolest, rehvide suuruse oluline muutmine võib mõjutada teie skuutri tippkiirust ja isegi kütusekulu.

Tundma õppida koormus- ja kiirusindekseid

Nagu mõõtmed, on ka koormus- ja kiirusindeksid teave, mida tuleb arvestada, et valida õigeid skuutri rehve. Esimene näitab rehvi maksimaalset kandevõimet.

Mis puutub kiirusnäitajasse, siis see on tähestikuline kood, mis võimaldab hinnata maksimaalset kiirust, mida saate oma rehviga saavutada. Näiteks tähendab indeks K rehvil, et see võib sõita kiirusega, mis on väiksem või võrdne 110 km/h.

Koormus- ja kiirusindeksite valimiseks on parim lahendus viidata originaalrehvile.

Valige oma rehvid vastavalt ilmastikutingimustele

Turvaliseks ja mugavaks sõiduks hea teepidamisega peate valima oma skuutri rehvid vastavalt aastaajale. Rehvide valimisel on valikuvõimalusi:

 • Suvine skuutri rehvid;
 • Talvised skuutri rehvid;
 • Nelja aastaaja skuutri rehvid või kõikide aastaaegade rehvid.

Nagu nende nimed viitavad, on suverehvid mõeldud kuivadel teedel sõitmiseks suveperioodil. Neid rehve on sageli väga vastupidavad, kui neid korralikult hooldada.

Mis puutub talverehvidesse (mis kannavad sageli märget M+S), siis need on mõeldud kasutamiseks kui temperatuur langeb alla 7 °C. Kumm on pehme ja aitab vältida libisemist märjal või lumisel teel. Pange tähele, et see tüüpi rehvid on vähem vastupidavad kui esimene, eriti kui olete harjunud linnas sõitma.

Kuigi see pole nii tõhus kui suve- või talverehv, on nelja aastaaja rehv valik, mida teha, kui te ei soovi kahe aastaaja vahel ratast vahetada. See võib sõita kuival, lumisel või märjal teel.

Kust osta skuutri rehve?

Kui teate, millist tüüpi skuutri rehvi vajate, jääb üle ainult leida müügikoht. Selleks on mitu võimalust:

 • Ostmine kaubamärgi kauplusest;
 • Ostmine füüsilisest kauplusest, mis on spetsialiseerunud mitme kaubamärgi varuosade müügile;
 • Internetist ostmine.

Esimene võimalus võib olla mugav, kui teil on juba oma kaubamärgieelistused. Sel juhul peate lihtsalt minema lähimasse Michelin või Kenda kauplusesse (sõltuvalt teie valikust), varustatud teabega otsitavate skuutri rehvide kohta. Kuid ostuhind võib olla kõrge.

Teisel ja viimasel võimalusel on ühiseid jooni. Füüsilistes kauplustes ja e-kaubanduse saitidel saate valida mitme kaubamärgi vahel. Kuid internetist ostmine on kaugelt parim lahendus, kui arvestada selle mitmeid eeliseid.

Alustuseks pakuvad rehvide müügiga tegelevad veebisaidid laia valikut erinevate kaubamärkide tooteid. Rehviliider.ee pakub teile rohkem kui 200 rehvimarki, alates kõige populaarsematest kuni vähem tuntud kaubamärkideni. Me anname teile kogu vajaliku teabe erinevate kaubamärkide võrdlemiseks enne tellimuse esitamist. Internetist ostmine võimaldab teil ka raha säästa. Rehviliider.ee jälgib pidevalt meie konkurentide hindu, et pakkuda teile turu madalaimaid hindu.

Lisaks suurte kaubamärkide toodetele on internetist ostmise teine eelis võimalus tellida ja lasta endale kohale toimetada kuhu iganes. Rehviliider.ee kullerid on kohal maksimaalselt 72 tunni jooksul, olenemata teie elukohast Prantsusmaal. Vajadusel võime teid ühendada ka lähedal asuva paigalduskeskusega, et teie skuutri rehvide vahetus toimuks korrektselt.

Kuidas skuutri rehve korralikult hooldada?

Skulptuuride kulumine on skuutri rehvide peamine vaenlane. Nende eluea pikendamiseks tuleb võtta teatavaid ettevaatusabinõusid. Kuidas seda teha?

Rehvide tasakaalustamine paigaldamisel

On tavaline, et eraisikud vahetavad oma rattad ise, ilma professionaali abita. Kindlasti on see lahendus, mis vähendab teie kulusid, kuid väikseim viga võib teile kalliks maksma minna. Näiteks kui tasakaalustamine on halvasti tehtud, kuluvad teie rehvid kiiresti ja peate need mõne kuu pärast uuesti vahetama. Seega on oluline, et see seade oleks paigaldamisel väga hästi tehtud, kui soovite oma uusi rattaid pikka aega kasutada.

Pärast rehvide paigaldamist soovitame teil mõnda aega sõita õrnalt, et teie rehvide sissetöötamine saaks tõhusalt toimuda. Tõepoolest, uued rehvid on ebastabiilsed. Seega peate sõitma umbes 50 kuni 200 kilomeetrit enne, kui nad saavutavad optimaalse jõudluse taseme.

Reguleerige sageli oma varustuse õhurõhku

Õhurõhu tase mõjutab rehvide eluiga ja isegi teepidamist. Kui rõhk on ebapiisav, väheneb teie skuutri tippkiirus ja see põhjustab suuremat energiakulu. Sel juhul kuluvad rehvid väga kiiresti. Meenutuseks, soovitatav on pumbata oma rehvid 1,9 kuni 2,5 baari ees ja 2,5 kuni 2,9 baari taga (sõltuvalt skuutri tüübist).

Skuutri rehvide õhurõhk väheneb kiiresti, kui neid kasutatakse. Mõelge seega pärast pikki vahemaid läbimist regulaarselt seda tegurit kontrollima.

Mida meenutada skuutri rehvide kohta?

Siledate skuutri rehvidega sõitmine on liikluseeskirjade rikkumine. Need suurendavad ka pidurdusteekonda. Kui märkate, et teie rattad on kulunud, vahetage need viivitamata. Rehviliider.ee kataloogis leiate erinevaid uute rehvide mudeleid ja kaubamärke, mis vastavad teie kahe ratta tüüpi sõiduki mõõtmetele ja on hea pikkusega.

LiveChat
Whatsapp Messenger