Otsing mõõtude järgi

Soeta ATV vabaaja/maastikusõidurehvid

Rehviliider.ee pakub teile laias valikus kategooria "ATV vabaaja-/maastikusõidurehvid" rehve. Jälgime pidevalt konkurentide hindu ning teeme süstemaatiliselt vajalikke korrektuure eesmärgiga pakkuda teile rehve alati parima hinnaga.

Tasuta tarne alates kahest meie veebilehelt ostetud ATV rehvist.

Millised on parimad ATV vabaaja-/maastikusõidurehvid?

 • Carlisle Trail Wolf
 • Carlisle Mud Wolf
 • BKT AT-112
 • BKT AT-110
 • SUN F A041
 • SUN F A031
 • SUN F A027
 • SUN F A017
 • SUN F A011
 • SUN F A013
 • SUN F A004
 • Kenda K585 Bounty Hunter HT Radial
 • Kenda K530 Pathfinder

Kõige nõutavamad mõõdud:

Quad vajab sobivaid rehve, et saaks sõita erinevat tüüpi maastikel. Näiteks peavad quad rehvid olema varustatud naastudega, et saaksid sõita rajal. Need naastud võimaldavad muuhulgas sõidukil kergesti maad ja prahti eemaldada, et saaksid areneda. Kuidas valida quad vaba aja / raja rehve? Millal peaksin vahetama oma rattad, et mitte ohtu sattuda? Leidke kõik vastused selles juhendis.

Quad vaba aja / raja rehvid: omadused

Quad vaba aja / raja rehvid on varustatud naastudega, mis võimaldavad neil pakkuda head haardumist enamikul pindadel. Need rehvid sobivad suurepäraselt täiskasvanutele mõeldud sõidukitele ja lastele mõeldud sõidukitele. Quad vaba aja / raja rehvid on tuntud ka kui sega-quad rehvid, kuna need võimaldavad hõlpsasti minna rajalt teele, et teha jalutuskäike. See on põhjus, miks need on sageli heaks kiidetud tee jaoks. Väga mitmekülgsed, nad pakuvad optimaalset mugavust kasutamisel pehmetel ja mullastel pindadel.

Millal peaksin vahetama oma quad rehvid rajale?

Kaks olukorda võivad teid julgustada vahetama oma neljarattalise rehve.

Kui teie rehvid on kulunud

Kilomeetrite möödudes kulub quad rehvide kumm järk-järgult. See kulumine avaldub naastude järkjärgulise kadumisena , mis katavad nende rataste rullimispinda. See põhjustab tavaliselt sõiduki haardumise kaotuse ja te ei saa enam ohutult sõita. Pidurdusaeg muutub samuti normaalsest pikemaks, kuna piduriklotsid muutuvad ebaefektiivseks.

Teine viis oma quad rehvide seisukorra kontrollimiseks on jälgida kulumisnäitajate taset, mis asuvad nende rullimispinnal, naastude vahel. Kui need on saavutatud, tähendab see, et teie rehvid on täielikult kulunud. Peate need siis vahetama, vastasel juhul riskite karistusega teedel kontrollimise korral, kui te seda ei tee. Siiski soovitame teil mitte oodata, kuni teie kummid jõuavad kulumisnäitajate tasemele nende vahetamiseks. Niipea kui teie naastud hakkavad ümarduma, mõelge oma sõidukile uute rataste paigaldamisele. Nii, te ei märka liiga suurt jõudluse langust ega madalat veojõudu.

Kui teie quad rehvid on läbistatud

Kui uued rehvid on läbistatud ja parandamine pole võimalik, peate asendama. Võite kokku puutuda läbistamisega, kui terav ese tungib ühte teie ratastesse ja rebib küljelt. See võib põhjustada rehvi struktuuri hernia või deformatsiooni, muutes sõitmise ebamugavaks, isegi võimatuks (pärast rõhu kaotust).

Lisaks, kuna quad rehvidel pole tavaliselt õhukambrit, on soovitatav need vahetada kui olete neid juba mitu korda parandanud. Nii väldite halba juhitavust ja paljusid piinlikke olukordi.

Kuidas teada saada minu originaalsete quad vaba aja / raja rehvide mõõtmeid?

Teie originaalsete quad vaba aja / raja rehvide mõõtmete teadmine on teile väga kasulik uute rataste ostmisel. Saate neid andmeid kasutada, et leida kiiresti, mida vajate, tänu Rehviliider.ee otsinguvahendile. Quad rehvi mõõtmete andmed asuvad selle küljel. Need on esitatud järgmiselt: 22/10-12.

Need numbrid tähistavad vastavalt:

 • Ratta kõrgus ;
 • Rehvi laius (ühest küljest teise) ;
 • Velje läbimõõt.

Kõik need väärtused on tollides. Seega on see veidi erinev mõõtmete märkimisest autorehvide puhul.

Kas ma saan muuta oma quad vaba aja / raja rehvide mõõtmeid?

Sellele küsimusele on lühike vastus jah. Siiski on mõned reeglid, mida tuleb järgida, kui otsustate osta rehve, mille mõõtmed erinevad teie quad tootja soovitatud mõõtmetest.

Esiteks peate veenduma, et mõõtmete muutmine toimub samas proportsioonis ees ja taga. Teisisõnu, kui otsustate suurendada oma tagumiste rehvide kõrgust ühe ühiku võrra, peate tegema sama ka eesmiste rehvidega, et taastada tasakaal. Kui te seda ei tee, võite oma sõiduki tasakaalust välja viia, mis põhjustab käitumise drastilise muutuse. Siis on teil seda raske kontrollida.

Teiseks, pidage meeles, et quad rehvide mõõtmete muutmiseks ei tohi te ületada (rohkem või vähem) ühte ühikut laiuses ja 2 ühikut kõrguses.

Näiteks, kui teie originaalrattad on mõõtmetega 25/8-12, võite valida uued rehvid mõõtmetega 27/9-12.

Loomulikult tuleb ka tagada, et teie uued rehvid ei puutuks kokku quad raamiga, ratta kohal.

Kuidas valida quad vaba aja / raja rehve?

Et valida hästi quad vaba aja / raja rehve, millel on hea pikk eluiga turul olevate sortide hulgast, on siin mõned olulised kriteeriumid :

 • Heakskiit ;
 • Profiili kuju ;
 • Plyde (või voldikute) arv ;
 • Naastude konfiguratsioon.

Heakskiit

Kui soovite täielikult nautida oma quadit avalikel teedel, peate valima heakskiidetud quad rehvi. Miks see on oluline? Esiteks, sest see on vajalik avalikele teedele sõitmiseks. Kui sõidate quadiga, millel on heakskiitmata rehvid avalikul teel, võite saada trahvi teekontrolli korral. Lisaks ei ole te ohutu, kuna heakskiitmata tee rehvid pole selleks otstarbeks mõeldud. Lõpuks, kui juhtub õnnetus, võib teie kindlustusandja teie taotluse tagasi lükata.

Niisiis, kuidas ära tunda quadidele heakskiidetud mudeleid tee kasutamiseks rehvide müügivalikus? Piisab, kui kontrollida, kas neil on E4 märgistus nende külgedel. Soovitame alati valida selliseid rehve.

Profiili kuju

Quad rehv rajale võib olla lameda või kumeraprofiiliga, sõltuvalt teie eelistustest. Üldiselt on rattad, millel on lame profiil, hea haardumisega teel ja võimaldavad sõidukil, millele need on paigaldatud, saavutada parema veojõu. Siiski on need rehvid, mis vähendavad oluliselt sõidumugavust ja muudavad suuna muutmise keeruliseks. Seetõttu soovitame teil neid mitte valida, kui otsite rehve oma esiratastele. Aga vastupidi, need on väga tõhusad, kui need on paigaldatud tagumisele.

Kumeraprofiiliga rehvid sobivad suurepäraselt erinevat tüüpi maastikele (nende kuju tõttu) ja ei muuda sõiduki juhtimist kõvaks. Nad pakuvad aga piiratud jõudlust haardumise ja veojõu osas. Need rehvid tuleb paigaldada teie quad esiosasse.

Plyde arv

Plyd viitavad tugevduskihtidele, mis on integreeritud rehvi karkassi. Mida rohkem neid on, seda tugevam ja vastupidavam on teie ratas. Pidage siiski meeles, et kui valite uue rehvi, millel on palju plysid, kaotate paindlikkuse ja see võib mõjutada teie sõidumugavust. Kas eelistate siis paindlikkust ja mugavust? Või pigem vastupidavust ja stabiilsust? Valik on teie, sõltuvalt teie eelistustest.

Naastude konfiguratsioon

Naastud on uue quad rehvi olulised komponendid vaba aja veetmiseks või rajal sõitmiseks. Need võimaldavad sõidukil korralikult liikuda. Seetõttu peate nende konfiguratsiooni hoolikalt uurima, kui teete oma valikut. Vältige igal juhul quad vaba aja / raja rehve, mille naastud (individuaalselt võetuna) ulatuvad üle kogu rullimispinna laiuse. See on halb konfiguratsioon, mis ei soodusta liiva, muda ja prahi kiiret eemaldamist. Eelistage pigem kumme, mille naastud on erineva kuju ja suurusega.

Tellige oma rehvid veebis Rehviliider.ee kaudu

Et saaksite täielikult nautida oma kirge, pakub Rehviliider.ee teile rikkalikku valikut quad vaba aja / raja rehve kõigilt usaldusväärsetelt tootjatelt. Olenemata teie sõiduki eripärast, leiate meie kataloogist sobivad rattad. Oleme veebipõhiste rehvide müügi spetsialistid, me müüme tuntud tootjate tooteid nagu Kenda, SUN F, Carlisle, Maxxis, Cheng Shin

Rehviliider.ee pakub suurte rehvitootjate tooteid ilma lisatasuta. Me võtame pidevalt arvesse meie konkurentide hinnakujundust, et pakkuda teile turu madalaimaid hindu.

Saatmiskulud on tasuta, kui ostate 2 või enam rehvi. Lisaks odavate rehvide müümisele suudame pakkuda teile ka abi uute rataste paigaldamisel parima hinnaga. Tegelikult, võite minna Rehviliider.ee partner garaaži. Meil on partnerlus paljude paigalduskeskustega (üle 150), mis asuvad kõikjal Eestis.

Säästmaks aega, võite lasta oma tellimuse otse saata partner garaaži, mis asub teie lähedal. Niipea kui teie rehvid saabuvad, võetakse teiega ühendust kohtumise kokkuleppimiseks. Lisaks rehvide paigaldamisele võivad autoteenindused teha ka palju parandusi teie neljarattalisele.

Tehke siis kohe valik parimate rehvide hulgast, mis sobivad teie sõidukile, meie laias tootevalikus, et saada väga hea hinna ja kvaliteedi suhe.

LiveChat
Whatsapp Messenger