Otsing mõõtude järgi

Soeta ATV kaubiku/maasturi rehvid

Rehviliider.ee pakub teile laias valikus kategooria "ATV kaubiku/maasturi rehvid" rehve. Jälgime pidevalt konkurentide hindu ning teeme süstemaatiliselt vajalikke korrektuure eesmärgiga pakkuda teile rehve alati parima hinnaga.

Tasuta tarne alates kahest meie veebilehelt ostetud ATV rehvist.

Millised on parimad ATV kaubiku/maasturi rehvid?

  • Maxxis Big Horn
  • Sun F A-033
  • Innova Mud Gear
  • Carlisle ACT
  • Artrax Countrax

Kõige nõutavamad mõõdud:

Üldotstarbelised quadid on tavaliselt raskemad kui raja- või vaba aja quadid. Nad läbivad ka raskemaid teid. Seetõttu, et valida üldotstarbeliste quadide rehve, on vaja valida konkreetseid mudeleid. Nende hulgas on üldotstarbelised/maastikurehvid quadidele sobiv valik. Milles nad erinevad? Mis on parimad üldotstarbeliste quadide rehvimargid? Siin on juhend, mida Rehviliider.ee pakub, et saada teada kõike üldotstarbeliste/maastiku quadide rehvide kohta.

Pneumaatiliste rehvide konstruktsioon

Üldotstarbelised/maastikurehvid quadidele peavad suutma vedada rasked koormad. Nad peavad samuti liikuma hõlpsalt äärmuslikel teedel, pehmetel, kivisel või mudastel maastikel. Selleks on nende veeremustrid V-kujulised ja väga suured võrreldes teiste quadide rehvitüüpidega.

Mõõtmete ja krambide kuju tõttu on üldotstarbelistel quadide rehvidel väga suur haardumisvõime ja prahi eemaldamise võime. Seega, nad saavad liikuda matkaradadel ja rasketel marsruutidel ilma probleemideta.

Mis puutub nende profiili, siis see on tavaliselt ümardatud. Seega, rehvidel on suur stabiilsus kallakutel ja hea vastupidavus rasketel teedel. Siiski, et sõidukid saaksid ka mugavalt liikuda teedel, väljaspool raskete teede, on sellel tüüpi rehvidel üsna lame profiil, kuigi see on vähem lame kui sportlike quadide rehvidel.

Quadide rehvidele vajalik rõhk

Quadide rehvide töötamiseks vajalik rõhk varieerub sõltuvalt rehvi tüübist. Üldotstarbeliste quadide rehvide puhul on vaja rõhku, mis jääb vahemikku 0,2 kuni 0,5 bar, samas kui teiste mudelite puhul on vaja järgmisi väärtusi:

  • Rõhk vahemikus 0,4 kuni 0,9 bar teedel kasutatavate quadide rehvide jaoks;
  • Rõhk vahemikus 0,4 kuni 0,7 bar sportlike quadide rehvide jaoks;
  • Rõhk vahemikus 0,2 kuni 0,4 bar vaba aja quadide rehvide jaoks.

Kuidas tõlgendada üldotstarbelise/maastiku quadide rehvi märgistust?

Quadide rehvide ostmiseks, mis vastavad teie sõiduki omadustele, peate dešifreerima näidud, mis on mudelil, mis teid huvitab, ja võrdlema neid mudeliga, mida te praegu kasutate. Näiteks võite lugeda märgistust: 25 x 10 – 12 mudeli küljelt. See esindab selle mõõtmeid. Esimene number vastab kõrgusele, teine laiusele ja kolmas näitab velje diameetrit.

Leiate ka teisi näiteid nagu E4, mis näitab, et rehv on heaks kiidetud teedel kasutamiseks. nPR (n esindab numbrit) näitab mudeli kihtide arvu. Üldotstarbeliste/maastiku quadide rehvide puhul on kihtide arv tavaliselt 6 ja mõnedel mudelitel on 4 kihti. Seega võite näha 6PR või 4PR.

Kui te ei tuvasta korrektselt oma praeguste rehvide mõõtmeid või on kahtlusi, ärge kartke küsida nõu Rehviliider.ee meeskonnalt.

Kas üldotstarbelise quadide rehvide mõõtmeid on võimalik muuta?

Rehvide valimisel on oluline alati valida eksemplarid, mille mõõtmed sobivad sõiduki velje diameetriga. Mõnikord, harvadel juhtudel, tuleb velg vahetada, et see vastaks uutele rehvidele, mida soovite kasutusele võtta.

Siiski, isegi praeguste velgedega, on võimalik muuta rehvide mõõtmeid, mida kasutate. Suuremad väärtused ratta kõrgusele ja laiusele võivad parandada juhitavust.

Kui soovite muuta üldotstarbeliste/maastiku quadide rehvide mõõtmeid, suurendage nii ees- kui ka tagaosa. Nii väldite tasakaalustamatust, mis võib halvendada sõidumugavust ja ohustada teid.

Lisaks, üldotstarbeliste või maastiku quadide rehvide mõõtmete muutmiseks pidage meeles, et tavaliselt talub velg pluss või miinus 2 punkti kõrguse ja 1 punkti laiuse osas. Kuid isegi selle reegli järgimisel veenduge paigaldamisel, et uued rattad ei puutu kokku kasuliku sõiduki mehaaniliste osadega.

Näiteks, kui algmõõtmed on 25 x 8 – 12, võite valida uued mudelid mõõtmetega 26 x 9 – 12.

Millal tuleks vahetada maastiku quadide rehve?

Paljud märgid võivad teile näidata, et on aeg vahetada oma maastiku SSV või põllumajandusmasina quadide rehve. Lõhkemine on selle tüüpi ratastel üsna haruldane. Kuid olge tähelepanelik järgmiste kulumismärkide suhtes.

Kui need kuluvad, kaovad quadide rehvide krambid järk-järgult. Seetõttu on sõidu ajal vähem haardumist ja see võib olla ohtlik. Nagu tavaliste rehvide puhul, on seaduslik kulumispiir 1,6 mm, kui teie sõiduk kaalub vähem kui 3,5 tonni. Paljudel mudelitel on kulumisnäidik, mille saab hõlpsasti tuvastada TWI märgistuse abil, mis on kasulik veeremustri kulumise määra kontrollimiseks.

Lisaks krambide kulumisele võib juhtuda, et üldotstarbelise/maastiku quadide rehvi küljesein rebeneb. Sellisel juhul on vahetus vajalik, sest parandamine pole võimalik.

Lõpuks, vahetage mõlema telje rehvid, kui nende vaheline kulumisaste on liiga suur (rohkem kui 5 mm).

Mis on suured üldotstarbeliste/maastiku quadide rehvimargid?

Arvestades suurt kaalu, mida nad peavad vedama, ja raskete teede, mida nad läbivad, peavad quadide rehvid olema väga kvaliteetsed. Selleks pakub Rehviliider.ee teile parimaid rehve, mis on valitud usaldusväärsete suurte markide kataloogidest.

Üks neist, millel on hea maine, on Maxxis. Meie pakkumiste hulgas leiate selle tootja bestselleri: Maxxis Big Horn. Sellel on nurgelised ja hästi eraldatud ribid veeremustril ja õlgadel. See konfiguratsioon võimaldab tal olla ideaalne mudastes piirkondades või kivistes teedel, ja säilitada maksimaalne veojõud hoolimata takistustest.

Sun F on teine suur bränd, mille mudel A-033 on väga populaarne. Agressiivsete ja mitte suunatud skulptuuridega on see erakordne off-road rehv, mis pakub maksimaalset haardumist maapinnaga ja sujuvat sõitu.

Innova kataloog pakub samuti suurepäraseid üldotstarbelisi/maastiku quadide rehve. Mudastes teedel, kus on palju takistusi, pakub Innova Mud Geari isepuhastuv profiil näiteks head jõudlust.

Võite valida ka selliste markide nagu Carlisle (mudeliga ACT, All Condition Tire, heaks kiidetud teedel kasutamiseks) ja Artrax (Countrax rehviga). Need tootjad pakuvad tooteid, millel on hea hinna ja kvaliteedi suhe.

Lase oma rehvid paigaldada professionaalidel

Rehviliider.ee pakub teile tasuta saatmist alates 2 identse rehvi ostmisest, 24-72 tunni jooksul. Et aidata teil oma rehvide paigaldamist hõlpsalt teha, oleme sõlminud partnerluse umbes 150 garaažiga Eestis. Kõik ei oska paigaldada quadide rehve, peate märkima quadide filtri.

Meie partnerite võrgustiku abil saate tavaliselt leida parima hinnaga rehvide paigalduskeskuse vähem kui 5 km kaugusel teie kodust. Pakutakse ka muid teenuseid, mis on kasulikud teie üldotstarbelise sõiduki, põllumajandusmasina või quadide hooldamiseks.

Lisaks paigaldamisele teeb professionaalne garaažimees kindlasti ka tasakaalustamise ja ventiilide paigaldamise. Tasakaalustamine on kohustuslik turismirehvide puhul, et vältida vibratsiooni. Kuid quadide rehvide puhul on operatsioon soovitatav ainult siis, kui sõidate teedel. Korralik ventiilide paigaldamine tagab rehvide tiheduse. Ventiil kannatab sõidu ajal ka palju survet. Seetõttu on korralik ventiilide paigaldamine oluline, et saaksite ohutult sõita.

Kuidas pikendada üldotstarbeliste/maastiku quadide rehvide eluiga?

Maastiku SSV-d, põllumajandusmasinad ja quadid, mida kasutatakse matkamiseks, kasutatakse halvas seisukorras teedel ja radadel. See kiirendab rehvide kulumist. Kuid sellest hoolimata sõltub teie rehvide pikaealisus mitmest parameetrist, sealhulgas teie sõidustiilist ja kiirusest, rehvide kandevõimest ja rehvide kummi kvaliteedist. Seetõttu, isegi kui valite rehve nagu need, mida Rehviliider.ee müüb, kvaliteetsema kummiga, ärge ülekoormake oma sõidukit.

On ka oluline kontrollida rehvide rõhku vähemalt kord kuus. Hea rõhk aitab teil vältida rehvide purunemist ja enneaegset kulumist, samuti sõiduki kontrolli kaotamist.

Kui märkate rõhu suuremat või väiksemat langust, võite pöörduda meie kaubamärgi partnerkeskuse poole. Professionaal saab siis kontrollida, kas on väikseid perforatsioone või õhuleket (ventiil, rehvi/velje kontaktala…) ja teha võimalikud parandused õigeaegselt.

Kokkuvõtteks, et teha internetis ostu quadide, üldotstarbeliste ja SSV rehvide jaoks, usaldage Rehviliider.ee ja meie usaldusväärseid partnereid.

LiveChat
Whatsapp Messenger