Otsing mõõtude järgi

Soeta ATV maanteesõidu tüübikinnitusega rehvid

Rehviliider.ee pakub teile laias valikus kategooria "ATV maanteerehvi tüübikinnitusega rehvid" rehve. Jälgime pidevalt konkurentide hindu ning teeme süstemaatiliselt vajalikke korrektuure eesmärgiga pakkuda teile rehve alati parima hinnaga.

Tasuta tarne alates kahest meie veebilehelt ostetud ATV rehvist.

Millised on parimad maanteerehvi tüübikinnitusega ATV rehvid?

 • Maxxis M-932 Razr
 • Maxxis MU-01 Zilla
 • Maxxis M-917 Bighorn
 • Maxxis M-933 Razr 2
 • Maxxis MU-10 Bighorn 2
 • Sun f A033
 • Sun f A043
 • Artrax AT-1206 MX Trax Racing
 • Kenda K530 Pathfinder
 • Kenda K587 Bearclaw HTR
 • Kenda K572 Road GO
 • ITP Holeshot XCR

Kõige nõutavamad mõõdud:

Kui soovite oma neljarattalise sõiduki tõelistest jõudlustest kasu saada, peate ennekõike valima head rehvid. Tõepoolest, see on ebamugav ja ohtlik sõita linnateedel off-road rehvidega, mis on mõeldud konarlikele radadele. Selleks, et oma neljarattalist sõidukit teedel kasutada, vajate heakskiidetud teerehve. Need erinevad teistest rehvidest mitmel viisil. Avastage selles juhendis meie ekspertide nõuanded hea kvaliteediga rehvide leidmiseks.

Mis on neljarattalise sõiduki teerehvide omadused?

Nagu nimigi ütleb, on neljarattalise sõiduki teerehv mõeldud avalikul teel liiklemiseks. See tüüpi rehv on sarnane autode tavaliste rehvidega. Kuigi see pole väga kare (erinevalt spordi neljarattaliste rehvidest), sobib see ideaalselt asfaldile ja selle sooned on optimeeritud vee hõlpsaks teelt eemaldamiseks. Seevastu see ei sobi ekstreemsetele teedele. Teerehvi tunneb ära E4 märgistuse järgi, mis on külgedel.

Peale spetsiaalselt maanteesõiduks mõeldud rehvide on võimalik leida ka teisi, mis on « kõik maastikud » ja mõnikord heakskiidetud teedel. Erinevalt esimestest, on need vähem efektiivsed. Kuna need on mõeldud nii linnasõiduks kui ka ekstreemsetele radadele, jäävad nende jõudlus teedel keskmiseks. Need on mõeldud selleks, et võimaldada teil seaduslikult teele jõuda.

Miks valida neljarattalise sõiduki teerehvid?

Neljarattalise sõiduki rehvimudelid, mis on saanud heakskiidu teedel kasutamiseks, pakuvad suurepärast sõidukogemust ja pidurdusteekonnad on optimaalsed. See aitab kaasa liiklusohutusele. Lisaks võimaldab see teil avalikul teel liigelda ilma trahvi või sõiduki immobiliseerimise riskita.

Lisaks arvestab kindlustus seda kriteeriumi õnnetuse korral hüvitise maksmisel. Kindlustusseltsid peavad teid õnnetuse ainuüksi põhjustajaks, kui sõidate avatud liiklusega teel sobimatute rehvidega.

Millal tuleb neljarattalise sõiduki teerehv välja vahetada?

Rehvid on ainus kontaktkoht sõiduki ja maa vahel. Kuid hoolimata nende tähtsusest, jäetakse need sageli tähelepanuta kuni märkimisväärse rikkeni. Et neljarattalist diisel- või bensiinimootoriga sõidukit hästi juhtida, peate olema tähelepanelik, et teada saada, kas on aeg rehve vahetada või mitte. Mõned ettenägematud olukorrad nagu rehvi purunemine sunnivad teid rehve vahetama. Kui on võimalik neid parandada, pole see alati ilmne. Kui rehvi küljed on rebenenud, on ainus võimalus rehv välja vahetada, kuna sel juhul pole parandamine võimalik.

Peale rikete võib rehvide kulumine sundida teid neid vahetama. Kilomeetrite möödudes kuluvad teie rehvide haarduvad osad aeglaselt ära kuni kaovad. Sõitmine äärmiselt kulunud rehvidega seab teid suurde ohtu. Tõepoolest, mida rohkem on neljarattalise sõiduki rehvid kulunud, seda vähem on täiuslik haarduvus. Väikseim libisemine võib põhjustada õnnetuse. Liiklusseaduse järgi, kulumispiir, mida ei tohi ületada, on 1,6 mm. Kui kumm jõuab selle tasemeni, riskite liiklusjärelevalve korral trahvi saamisega. Samuti seate end ohtu.

Tundma õppida rataste mõõtmeid, et valida oma neljarattalise sõiduki rehvid

Selleks, et teie rehvid oleksid ideaalselt sobivad maanteesõiduks, peavad need vastama neljarattalise sõiduki looja soovitatud mõõtmetele. Piisab algse rehvi küljel olevate andmete kontrollimisest. Tavaliselt on mõõtmed (tollides) märgitud sellises formaadis: Kõrgus X Laius - Velje läbimõõt. Need varieeruvad sõltuvalt sellest, kas rehvid on ees või taga.

Võtame näiteks Honda TRX250R. Selle tüüpi neljarattalise sõiduki jaoks soovitatavad rehvid mõõtuvad taga 20×10-9 ja ees 22×7-10.

Rehvidel on märgitud mitte ainult mõõtmed. Seal on ka kihtide/plyside arv. See varieerub tavaliselt 2 kuni 8 ja näitab seadme jäikust või külje paksust. Suur kihtide arv tähendab robustsust ja vastupidavust rebenditele. Kuid kuna rehvid on sel juhul vähem paindlikud on need kasutajale vähem mugavad.

Mis puutub teedel heakskiidetud neljarattaliste rehvidesse, millel on madal kihtide arv, siis need on väga paindlikud ja põrkavad hõlpsasti deformeerunud teedel. Kuid need pole üldse jäigad. Sellised rehvid ei talu lööke hästi. Need on pidevalt rebendiohus.

Kas on võimalik muuta algseid mõõtmeid?

Ühel või teisel põhjusel võite olla kiusatus parandada oma neljarattalise sõiduki juhitavust, et muuta sõidukogemus paremaks. Sel juhul on parim lahendus muuta rehvide algseid mõõtmeid. See on võimalik, kui lisate 2 ühikut kõrgust ja 1 ühiku laiust. Üle nende mõõtmete hõõruvad rehvid sõiduki raami vastu. Seega, kui soovitatavad mõõtmed on 22x7-10, võite oma velgedele paigaldada 24×8-10 mõõtmetega rehve.

Tasakaalust väljas olemise riskid on sagedased, kui muudate rehvide mõõtmeid. Selle piiramiseks ei tohiks muuta ühe esirehvi või ühe tagarehvi mõõtmeid, olenemata sõiduki tüübist.

Haarduvad osad: oluline kriteerium uue neljarattalise sõiduki rehvi valimisel

Haarduvate osade kujusid on turul sadu. Enamikul juhtudel valivad kasutajad need välja nende välimuse järgi. Siiski ei tohiks uue rehvi valik piirduda ainult rullikihi välimuse või haarduvate osade esteetilise kuju järgi.

Selleks, et saaksite oma sõiduki jõudlusest täielikult kasu, peavad rehvid hõlpsasti eemaldama vee, kivid, muda või lume, mis sinna sisse satuvad. See on võimalik ainult haarduvate osade hea vahega.

Osta parimad rehvid tunnustatud kaubamärkidelt

Arvestades neljarattaliste rehvide tootevalikute ja kaubamärkide muljetavaldavat arvu, pole valik lihtne. Et kõik võimalused enda kasuks pöörata, valige üks suurtest kaubamärkidest, mis on juba end tõestanud. Tuntud tootja toote ostmisel on hea kvaliteedi garantii.

Kui soovite osta neljarattalise sõiduki teerehve, mis kestavad kaua, on Maxxis üks parimaid kaubamärke. On ka teisi tõsiseid tootjaid nagu Sun F, Kenda, Artrax ja Innova. Duro kuulub samuti kaubamärkide hulka, mis pakuvad väga head hinna ja kvaliteedi suhet.

Osta oma neljarattalise sõiduki rehvid Rehviliider.ee-st

Neljarattalise sõiduki varuosade veebist ostmise võimalus on olemas kõigi kaubamärkide jaoks. Rehviliider.ee pakub teile mitmeid eeliseid, alustades pakutavate teenuste praktilisusest. Meie platvormiga ei pea te enam liikuma oma neljarattalise sõiduki teerehvide vahetamiseks. Kui toode on saadaval, on ostu- ja kohaletoimetamisprotsess sujuv ja kiire.

Lisaks on meie toodete hind madalam kui füüsilistes kauplustes. Tõepoolest, on võimalik teha kuni 30% kokkuhoidu, kui ostate Rehviliider.ee-st mitte füüsilisest müügikohast.

Kataloogis, mis sisaldab ligi 200 erinevat kaubamärki, pakume teile võimalust leida mõne klõpsuga teie valitud rehv.

Lisaks teeme koostööd paljude autotöökodadega, mis asuvad üle kogu Prantsusmaa. Kui soovite, võib pärast kohaletoimetamist sekkuda meie soovitusel kogenud rehvide paigaldamise spetsialist, olgu te siis Nîmes, Pariisis, Lyonis, Toulouse'is, Rennes'is, Marseilles, Caenis, Nizzas või mujal Prantsusmaal. Meie partnerid võivad vajadusel teie neljarattalist sõidukit ka parandada.

Kuidas suurendada oma neljarattalise sõiduki rehvide eluiga?

Üks viis selle saavutamiseks on säilitada optimaalne õhurõhk oma neljarattalise sõiduki rehvides. Tõepoolest, rehvide rõhk, olgu need siis uued või mitte, mõjutab oluliselt sõiduki juhitavust ja veojõudu. Alarõhu korral vähenevad sõiduki jõudlus, eriti kurvides, ja kütusekulu suureneb. Vastasel juhul on ohus teie ohutus ja teiste teekasutajate ohutus.

Ülerõhuga rehvidel on halb haarduvus maapinnaga ja need takistavad teid ohutult sõitmast. Seetõttu kuluvad need kiiresti ja võivad ilma hoiatuseta lõhkeda. Meenutuseks, heakskiidetud mudelite jaoks nõutav õhurõhk varieerub vahemikus 0,4 kuni 0,9 baari.

Kui kasutate oma sõidukit sageli, kontrollige õhurõhu taset igal kuul. Vastasel juhul võib kontroll toimuda iga kord, kui soovite sõitma minna.

Neljarattalise sõiduki teerehvid erinevad teistest rehvidest nende paindlikkuse ja mugavuse poolest, mida need juhtidele pakuvad. Kui soovite vahetada oma maastikusõiduki rehve ja osta rehve, mis suudavad seda teel hästi vedada, ärge kartke tutvuda Rehviliider.ee kataloogiga, mis on spetsialiseerunud rehvide online müügile. Nii saate nautida optimaalset sõidukogemust ka siis, kui te pole maastikul. Saatekulu on tasuta alates kahe sama rehvi ostmisest.

LiveChat
Whatsapp Messenger