Otsing mõõtude järgi

Soeta velge kaitsva randiga rehvid

Velge kaitsva randiga varustatud rehvid kannavad küljel ühte järgmistest märgistustest:

  • RFP ehk Rim Fringe Protector
  • FP ehk Fringe Protector
  • MFS ehk Maximum Flange Shield
  • FR ehk Felgen Ripen
  • FSL ehk Felgenschutzleiste
  • ML ehk Mit Leiste

Sagedamini on selle kaitserandiga varustatud just madalaprofiiliga rehvid, sest madala profiiliga rehvide korral on veljed rohkem avatud võimalikele löökidele kui tavapärase rehviprofiiliga rehvid.

Reeglina maksavad need rehvid pisut enam kui ilma kaitserandita rehvid. Arvestada tuleks umbes 10% kuni 15% kõrgema hinnaga.

Kust ma leian endale rehvid, mis on velge kaitsva randiga?

Meie laos on rohkem kui 5000 erinevat selle omadusega toodet. Alljärgnevalt on esitatud loend enimlevinud velge kaitsva randiga rehvidest.

  • Michelin Pilot Sport 4
  • Michelin Pilot Super Sport
  • Pirelli Scorpion Verde
  • Pirelli Pzero
  • Goodyear EfficientGrip Performance
  • Goodyear UltraGrip 8 Performance
  • Continental PremiumContact 6
  • Continental SportContact 6
  • Dunlop Sport Maxx RT2
  • Dunlop SP Winter Sport 3D
  • Bridgestone Potenza RE050A Ecopia
  • Bridgestone Blizzak LM001
  • Sava Intensa UHP 2
  • Falken Azenis FK510
  • Hankook Ventus V12 EVO2 K120
  • Kleber Quadraxer 2
  • Kleber Krisalp HP3

Kõige nõutavamad mõõdud:

Veljekaitserehvid on väga kasulikud teatud tüüpi sõidukite jaoks. Neil on spetsiifilised omadused, mis muudavad need eriti praktiliseks ja funktsionaalseks. Kas soovite varustada oma maasturi või mõne muu sõiduki nende uuenduslike rehvidega? Kui jah, siis olete õiges kohas. Selles juhendis pakume teile praktilisi nõuandeid, mis aitavad teil teha head valikut meie kataloogi paljudest kõrgkvaliteetsetest veljekaitserehvidest.

Mis on veljekaitserehvide omadused?

Veljekaitserehvid on varustused, mida iseloomustab paksem äär kui tavalistel rehvidel. Nende tüüpi rehvide ja sõiduki velje vahelise kontakti koht on varustatud väga tugevdatud kummikihiga. Nad on äratuntavad tänu sellele omadusele. Eri märgistus võimaldab neid ka teiste rehvitüüpide hulgast ära tunda. See märge varieerub tavaliselt tootjate vahel.

Järgnev tabel loetleb märgistused, mida kõige sagedamini leidub, kui soovite osta veljekaitserehve suurte brändide hulgast.

Märge

CPJ

FR

FP

FSL

RG

MFS

RFP

RPB

RP

Tähendus

Velje Kaitsevöö

Flange Rim

Fringe Protector

Felgensch-utzleiste

Rim Guard

Maximum Flange Shield

Rim Flange Protector

Rim Protection Bar

Rim Protector

Tootja(d), kes seda kasutavad

Michelin

Continental, Semperit

Michelin, Goodyear

Bridgestone, Pirelli

Bridgestone

Dunlop, Falken

Goodyear, Yokohama, Avon

Yokohama

BFGoodrich, Hankook

Turul on veljekaitserehvid natuke kallimad (keskmiselt 10–15%) kui samade mõõtmetega standardmudelid.

Mis on veljekaitserehvide eelised?

Nagu nimigi ütleb, võimaldab veljekaitserehv säilitada velje terviklikkust, millele see on paigaldatud. Tegelikult, kui linnas sõites juhtub, et rehvid libisevad kõnnitee ääre või mõne muu kõva pinna vastu pärast halba manöövrit. Tavaliste rehvidega, mis on autodele paigaldatud, põhjustab selline intsident tavaliselt velje hõõrdumist või kerget deformatsiooni. Kui midagi ette ei võeta, võib see pikemas perspektiivis põhjustada tõsisemaid probleeme: näiteks üldist korrosiooni. Varustades oma sõiduki veljekaitserehvidega, kaitsete end nende probleemide eest. Kui teie rattad hõõruvad kõnnitee ääre vastu, on tugevdatud kummid need, mis lööke neelavad, mitte teie velg.

Tugevdatud kummiserv kaitseb teie rehve ka siis, kui sõidate ebaühtlastel pindadel, ja pakub paremat sõidumugavust. See vähendab pragude ja paisumise riski, mis on tingitud järskudest ja liigsetest kokkupõrgetest velgede ja rehvide vahel. Seetõttu kestavad teie rattad kauem kui tavalised rehvid ilma servata.

Mis tüüpi rehvidel on kaitseäär?

Põhimõtteliselt võivad kõik rehvitüübid olla tugevdatud servaga versioonid. Kummist tugevduse olemasolu ei mõjuta mingil moel rehvi muid omadusi ega jõudlust. Kuid praktikas on mõned rehvitüübid selle kaitse järele rohkem hädas kui teised. Eelkõige on need madala profiiliga rehvid.

Madala profiiliga rehvid on autotarvikud, mille külje kõrguse/sektsiooni laiuse suhe on väga väike (alla 50%). Paljud autojuhid hindavad neid, sest need võimaldavad head sõidutunnetust. Kuid nende eripäraste mõõtmete tõttu muudab see rattad väga haavatavaks löökide ja mõjude suhtes. Samuti võivad nad põhjustada veljele rohkem või vähem olulisi kahjustusi põrkumisel kõva pinnaga.

Kui aga kasutasite tavaliselt kõrge profiiliga rehve (standard suurus), ei vaja te tõenäoliselt kaitseäärt. Põhjus on lihtne: kõige laiemas punktis ületab kõrge profiiliga rehvide kumm velje kontuuri, pakkudes seeläbi head kaitset löökide eest.

Siiski võite turult leida "kõrge suurusega" rehve, millel on velje kaitseääred.

Mida tuleks enne rehvide valimist analüüsida?

Veljekaitserehvide valimisel on mõned aspektid, mida peaksite arvesse võtma.

Ääre tüüp

Kõigil veljekaitserehvidel pole sama tüüpi äärt. Mõnedel mudelitel on äär, millel on serv, samas kui teistel seda pole. Mis on nende kahe tüüpi äärte vaheline erinevus?

Nagu nimigi ütleb, on veljekaitserehv servaga varustatud kummiga, mis ulatub väljapoole kontaktpunkti veljega. See kumm on hästi nähtav ja ulatub üle kogu rehvi ümbermõõdu. See on kõige levinum mudel.

Veljekaitserehvid ilma servata on aga varustatud tugevdusega kogu nende sisemise ümbermõõdu ulatuses. See tugevdatud äär on peaaegu paralleelne velje kontuuriga (see ulatub sellest veidi välja).

Mõlemad ääretüübid pakuvad teie sõiduki rehvidele ja velgedele optimaalset kaitset. Kuid suurema kindluse ja turvalisuse tagamiseks soovitame valida mudelid, millel on serv.

Kui aga soovite paigaldada oma velgedele ilukilpe ja samal ajal neid maksimaalselt kaitsta, siis võite valida rehvid sisemise tugevdusega.

Bränd

Kõik turul saadaolevad veljekaitserehvid ei paku samu jõudlusi. Kvaliteetsete seadmete saamiseks valige suurte brändide tooted, mis on tuntud oma oskusteabe poolest. Rehviliider.ee-s on teil juurdepääs laiale valikule kõrgkvaliteetseid veljekaitserehve. Me müüme kõige prestiižikamate rehvitootjate tooteid: Michelin, Pirelli, Goodyear, Continental, Dunlop, Bridgestone, Falken, Hankook, Kleber

Lisaks nendele tuntud tootjatele on meil ka teiste vähem tuntud brändide väga jõudluskad rehvid. Seega leiate kindlasti meie kataloogist sobiva, olenemata teie eelarvest ja vajadustest.

Kuidas paigaldada minu veljekaitserehvid?

Te ei pea muretsema Rehviliider.ee-st ostetud veljekaitserehvide paigaldamise pärast. Meil on partnergaragesid kogu territooriumil, kes saavad paigaldada kvaliteetseid veljekaitsega rehve tagarattale või esirattale. Valige oma tellimuse kinnitamisel lihtsalt teile lähim partner ja me hoolitseme teie seadmete ja tarvikute kohaletoimetamise eest tema aadressile. Niipea kui ta saab tellimuse, võtab ta teiega ühendust, et kokku leppida kohtumine.

Tehke siis oma valik meie kataloogist ja nautige turu parimaid hindu, et varustada oma sõiduk korralikult ja kaitsta selle velgi.

LiveChat
Whatsapp Messenger