Otsing mõõtude järgi

Soeta enduro rehvid

Rehviliider.ee pakub teile laias valikus rehve oma "enduro rehvide" kategoorias. Jälgime pidevalt konkurentide hindu ning teeme süstemaatiliselt vajalikke korrektuure eesmärgiga pakkuda teile rehve alati parima hinnaga.

Tasuta tarne alates 1. meie veebilehelt ostetud mootorratta rehvist.

Millised on parimad enduro rehvid?

 • Michelin Enduro Competition III
 • Michelin Enduro
 • Metzeler Enduro3 Sahara
 • Metzeler Karoo Extreme
 • Dunlop D908 RR
 • Dunlop Geomax Enduro
 • Metzeler MCE 6 Days Extreme
 • Pirelli Scorpion PRO FIM
 • Bridgestone Gritty ED668

Kõige nõutavamad mõõdud:

Enduro on mootorrattaspordi ala, mida mõnikord harrastatakse keerulistel ja tehnilistel teedel. Sellest täielikult osa saamiseks ja pakutavate tunnetuste nautimiseks ilma end ohtu seadmata, tuleb end korralikult varustada. Rääkides varustusest, on rehvid üks peamisi osi, mis iseloomustavad enduro mootorratast. Nende kvaliteet ja seisukord mõjutavad suuresti sõidumugavust ja juhitavust. Seetõttu ei tohiks neid juhuslikult valida. Mitmeid kriteeriume tuleb arvesse võtta. Milliseid? Avastage selles juhendis meie head nõuanded parimate enduro rehvide valimiseks.

Mis on enduro rehvide omadused?

Enduro rehvid on seadmed, mis on valmistatud kahest väga tõhusast materjalist: kummist ja ränidioksiidist. Nende materjalide kasutamine võimaldab tootjatel toota rehve, mille haardumine kuival või märjal pinnal on palju parem kui tavalistel motokrossi ratastel. Neid iseloomustavad massiivsed naastud (rehvi õlgadel) ja väga tugev muster. Lõpuks on need spordirehvid varustatud tehnoloogiaga, mis vähendab nende veeretakistust.

Millal vahetada enduro rehve?

Üldiselt võivad kaks olukorda viia teid enduro rehvide vahetamiseni: rehvide kulumine ja enneaegne kahjustumine pärast rehvi lõhkemist.

Kulumise korral

Enduro rehvide massiivsed naastud võimaldavad mootorratturitel pakkuda suurepärast sõidukogemust. Seega, kui need olulised komponendid hakkavad ümarduma, tähendab see, et kummi kulumine on alanud. Mõnel juhul avaldub see kulumine mitme naastu väljatõmbamisena hõõrdumise tõttu. Kui sõidate sellise rehviga, võivad teie mootorratta jõudlus olla rohkem või vähem vähendatud sõltuvalt maastikust, kus te endurot harrastate. Need on seega märgid, mis peaksid teid hoiatama teie rehvide seisukorra kohta.

Teine viis teada saada, kas teie seadmed vajavad vahetamist, on kontrollida kulumisnäidiku seisukorda (väikesed kummist tükid), mis asuvad naastude vahel rullimisribal. Kui mustrid on kahjustatud ja kulumisnäidikud on saavutatud, peate seaduse järgi oma rehvid välja vahetama, vastasel juhul võite saada trahvi.

Pidage meeles, et enduro rehv, mis kulub ebaühtlaselt või asümmeetriliselt, tuleb võimalikult kiiresti välja vahetada jõudluse ja ohutuse huvides. Pidurdusmaad on paremad heade uute rehvidega, ja see on väga oluline sportlikuks sõiduks, eriti kurvides.

Pärast ühte või mitut rehvi lõhkemist

Enduro harrastamine ei toimu tasasel teel ja mõnikord tuleb sõita radadel, kus on teravaid esemeid. Need võivad igal ajal teie kvaliteetsetesse rehvidesse tungida ja jätta sinna sügava lõike. Kui parandamine pole võimalik, tuleb rehvi vahetamine kohustuslikuks.

Mis on kriteeriumid, mida tuleb arvestada enduro rehvide valimisel?

Parima kvaliteediga enduro rehvi ostmiseks peate arvestama mitme kriteeriumiga. Kõige olulisemad on: rullimisribade heakskiitmine, nende mõõtmed, maastik, kus sõidate ja seadmete kaubamärk.

Heakskiitmine

Heakskiitmine on üks esimesi punkte, mida tuleb kontrollida enduro rehvide ostmisel. Selleks, et saaksite ohutult sõita ja liikluseks avatud radadel sõita, peavad teie seadmed olema FIM-i poolt heaks kiidetud. See sertifikaat antakse rehvidele, mis on edukalt läbinud range testide seeria (mida viivad läbi viiteorganisatsioonid), et hinnata nende jõudlust. Enamasti on FIM-i poolt heaks kiidetud rehvid kohustuslikud enduro võistlustel osalemiseks.

Kui FIM-i sertifikaati pole, kontrollige, kas ostate rehvi, millel on DOT number küljel. See on Ameerika päritolu märgistus, mida leidub üha enam ka Euroopas valmistatud rehvidel. See annab teavet seadme päritolu tehase, mõõtmete ja tootmise kuupäeva kohta. Teil on seda vaja mõnedel võistlustel osalemiseks.

E-märgistus on aga Euroopa heakskiitmise märk. See tõendab, et seade vastab ÜRO Euroopa Majanduskomisjoni rehvide heakskiitmise määrusele nr 30.

Pange tähele, et need erinevad heakskiitmised pole tegelikult kohustuslikud, kui teete ainult muruvõistlusi. Sel juhul, võite valida ükskõik millise jõudlusega rehvi.

Mõõtmed

Kui vahetate rehvi esimest korda, võite oma valiku tegemiseks ja õige rehvi võtmiseks viidata oma algsete rataste mõõtmetele. See on kõige lihtsam ja kiirem valik. Kuid kui mingil põhjusel soovite oma velgedele paigaldada rehve, mille omadused erinevad teie algsete seadmete omadustest, võite oma müüjale teatada uued mõõtmed. Veenduge siiski, et te ei ületa seadusega lubatud piire, sest lisaks ohtudele, mida te võite saada, võib odavate, sobimatute ja halva kvaliteediga rehvide paigaldamine teie kahe ratta sõidukile teid teel ohtu seada.

Enduro rehvi mõõtmed on tavaliselt järgmised: 140/80-18 70R.

Siin tähistab esimene number (140) rehvi laiust millimeetrites. Teine number (80) tähistab kõrguse/laiuse suhet protsentides. Kolmas teave viitab velje läbimõõdule. See on hinnanguliselt tollides.

Kaks viimast kirjet (70R) tähistavad vastavalt koormusindeksit ja kiirusindeksit. Koormusindeks 70 tähendab, et uus rehv võib toetada maksimaalset kaalu 335 kg. Märge R tähendab, et ratta rehvi saab sõita maksimaalse kiirusega 170 km/h.

Seega, kui teil on kahtlusi rehvi jõudluse osas, võite konsulteerida kiirus- ja koormusindeksite tabelitega (saadaval internetis), et veenduda, et toode vastab tegelikult teie vajadustele.

Maa tüüp

Maastiku omadused, kus te sageli sõidate, peaksid teid juhendama oma enduro mootorratta rehvide valimisel. Kui te liigute palju väga libedal, pehmel või niiskel maastikul, võite valida pehme enduro rehvi mudeli, millel on laiali naastud. See soodustab muda, vee ja liiva kiiret eemaldamist ilma, et peaksite tegema täiendavaid manöövreid.

Kui te harrastate endurot kõval maastikul, siis vajate tugevat ja kindlat kummi. Kuid olge ettevaatlik, naastud ei tohi olla äärmiselt kõvad, muidu võivad need pärast mõnda pidurdust kiiresti kahjustuda.

Kõik universaalsed rehvid (pehmete ja kõvade vahel) sobivad ideaalselt liivastele maastikele ja pehmetele pinnastele. Võite valida ka mudelid, mis on spetsiaalselt ette nähtud liivastele teedele.

Kaubamärk

Kõik turul saadaolevad enduro rehvide mudelid pole võrdsed. Mõned suured kaubamärgid on teistest paremad. Seetõttu peate sellele muutujale valiku tegemisel tähelepanu pöörama. Eelistage suurte tootjate tooteid, kes on tuntud oma väga täpse oskusteabe ja ekspertiisi poolest. Selles kategoorias võib mainida:

Uute, teie sõidukile sobivate rehvide hankimisel ühe neist tootjate kataloogist on teil kindlus, et teil on jõudlusega seadmed, millel on hea hinna ja kvaliteedi suhe.

Muidugi on olemas ka palju muid kaubamärke nagu Continental. Mõned on vähem prestiižikad, kuid pakuvad samuti väga head kvaliteediga enduro rehve. Igatahes tehke oma uurimistööd ja valige tootja, kes vastab teie ootustele kõige paremini.

Kust osta enduro rehve?

Enduro rehvide ostmiseks on teil kaks võimalust: ostmine internetist ja ostmine poest.

Mis on internetist ostmise eelised?

Enduro rehvide ostmisel internetist saate neid parima hinnaga. Mõne minutiga saate võrrelda erinevate veebipoodide pakkumisi, et valida kõige soodsam ja jõudluse poolest kõige huvitavam (hinna ja kvaliteedi suhe).

Veebimüügi platvormil saate samuti konsulteerida arvamusi, mida on postitanud endised ostjad rehvimudeli valimisel. See võib teid oma otsuse tegemisel juhendada.

Lõpuks on teil internetis juurdepääs väga laiale rehvide kollektsioonile, mis annab teile valikuvõimaluse. Seega ei pea te tegema valikut sunniviisiliselt.

Juurdepääs rikkalikule enduro rehvide kollektsioonile Rehviliider.ee lehel

Rehviliider.ee, vastupidavate rehvide müügi spetsialist, pakub teile laia valikut väga jõudlusega enduro rehve. Olenemata pinnast, millel sõidate, leiate vajaliku varustuse meie kataloogist, mis koosneb enam kui 5 000 rehvist. Meil on heakskiidetud tee- ja maastikurehvid, mis kestavad väga pikki vahemaid.

Lisaks on Rehviliider.ee mootorratta rehvide hinnad turu parimad. Te ei leia paremat pakkumist mujalt.

Pärast tellimuse esitamist pakume teile ka kiiret rehvide paigaldamise teenust kogu territooriumil. Ühes meie 4 000 paigalduskeskusest saate kiire teenuse. Vajadusel võib lähedal asuv partner teie juurde tulla.

Mõned nõuanded teie rehvide eluea pikendamiseks

Enduro rehvide kulumiskiiruse vähendamiseks võite kasutada mõnda väga lihtsat nippi:

 • Vältige asfaldil sõitmist (võimaluse korral) ;
 • Kontrollige regulaarselt oma rehvide rõhutaset ;
 • Vältige igasugust järsku pidurdamist ;
 • Enne tee võtmist kontrollige alati visuaalselt oma rattaid.

Kokkuvõtteks pidage meeles, et uute enduro rehvide valimisel peate arvestama mitme kriteeriumiga: rehvide heakskiitmine, maastik, kus sõidate, teie algse varustuse mõõtmed, kaubamärk… Uute suurte kaubamärkide rehvide ostmiseks valige nüüd Rehviliider.ee kataloogist, minge partneri paigalduskeskusesse ja nautige turu parimaid hindu.

LiveChat
Whatsapp Messenger