Otsing mõõtude järgi
Rehvid Dunlop auto

Rehv Dunlop

Dunlop alustas rehvide tootmisega 1888 aastal. Kontsern on töötanud välja hulgaliselt kõrgetasemelisi tooteid, mida turustatakse üle terve maailma. Tänaseks on Dunlop juba teada ja tuntud kaubamärk.

Dunlop on hinnatud oma pikaajalise ja konkurentsitult parima oskusteabe poolest, kontsernil on kolm arendus- ja uuringuosakonda, mille tegevus on täies mahus suunatud üksnes Dunlop rehvide paremaks muutmisele ja innovaatiliste lahenduste juurutamisele.

Enimmüüdud profiilid

Autorehvid

Rehvid 4x4 / SUV

Rehvid kaubik / furgoon

Universaal

Margi Dunlop tehnoloogiad

DUAL SILIKA

DUAL SILIKA
Parema kiirenduse ja väiksema kulumise tagamiseks usaldage seda kahest tüüpi ränidioksiidist Dual Silica segu.

MAXIMUM FLANGE SHIELD (MFS)

MAXIMUM FLANGE SHIELD (MFS)
Velje kaitse on tagatud Dunlopi MFS-süsteemiga (Maximum Flange Shield) ja selle kummiprofiiliga, mis läbib rehvi ümbermõõtu, luues puhvertsooni.

ERILINE KANNA TOETUSSÜSTEEM

ERILINE KANNA TOETUSSÜSTEEM
Nautige täpsemat sõidukogemust ja maksimaalset kontrolli tänu kanna toetussüsteemile. Tugevdatud seos rehvi ja velje vahel pakub teile võrdlematut teetunnetust.

JLB (LIIDETA BANDAAS)

JLB (LIIDETA BANDAAS)
Oma hübriidkatte tehnoloogiaga võimaldab õmblusteta nailonist rõngas 0° kihiga vähendada suurel kiirusel ümbermõõdulise deformatsiooni.

MÜRAKILP

MÜRAKILP
Naudi meeldivamat sõitu, mis ei kaota oma tõhusust, usaldades tehnoloogiat, mis vähendab sisehelitaset 50 %. Mis on saladus? Kõrge vastupidavusega polüuretaanikiht rehvi sisepinnal.

SILICA-PLUS

SILICA-PLUS
Mehaaniliste spordialade inspiratsiooni ammutades tagab rullikihi Silica-Plus kummisegu parema haarduvuse teega.

MULTI-LAMELLID

MULTI-LAMELLID
Valmistuge raskemate talviste ilmastikutingimustega silmitsi seisma, tänu mitmelõikelisele rehvile. Olles suurepärane nii mitmekesistes kui ka äärmuslikes tingimustes, sobivad erinevat tüüpi lõiked kõikidele talvistele ilmastikutingimustele.
LiveChat
Whatsapp Messenger