Rehv Duro

1945. aastal tegutsemist alustanud rehvitootja Duro on järk-järgult spetsialiseerunud mootorrataste ja maastikurataste rehvidele. Pakutavad mudelid on väga efektiivsed ja kõrgtehnoloogilised.
Olles võitnud EUROBIKE 2009 auhinna ja 2010. aastal võimaluse luua rehvid kõigile uutele Reynolds Cyclingu ratastele, on kaubamärk tõusmas oma ala tippu.

Mootorrattarehvid Duro

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Duro

Sirvige meie laia valikut Duro mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Maantee / Sport

Trail

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.