Rehv Metzeler

Saksa rehvitootja Metzeler tegeleb mootoratta rehvide tootmisega aastast 1892. Ettevõte, mille lõi Robert Friedrich Metzeler, alustas mitmekihiliste kautšukist rehvide tootmisega. 1979. aastal otsustas Metzeler minna üle mootorrataste rehvide tootmisele. Metzeler on tuntud kui esimene Euroopa rehvitootja, kes hakkas arendama lohvita (tubeless) rehve. Tänu uute toorainetele, uuenduslike turvisemudelite arendamisele ja parima kautšuki kasutamisele on Saksa kaubamärk alati olnud tehnoloogiliste edusammude osas esirinnas. Metzeleri rehve müüb Pirelli kontsern.

Mootorrattarehvid Metzeler

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Metzeler

Sirvige meie laia valikut Metzeler mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Cross / Trial

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.