Rehv Deli Tire

Indoneesia ettevõttele PT Industri Karet Deli kuuluv kaubamärk Deli Tire asutati 1956. aastal ja on hästi tuntud oma laia rehvivaliku poolest, sealhulgas neljarattalistele mõeldud rehvide poolest. Deli Tire toodab rehve, mis eristuvad oma vastupidavuse, jõudluse ja kohanemisvõime poolest erinevatel maastikel. Neljarattaliste segmendis pakub Deli Tire mudeleid, mis sobivad erinevateks kasutusteks, olgu see siis vaba aeg, võistlus või tööalane kasutus.
Deli Tire investeerib teadus- ja arendustegevusse, et tagada oma toodete kvaliteedi- ja ohutusnõuetele vastavus, olles samal ajal hinnalt taskukohane. See teeb sellest usaldusväärse ja ökonoomse valiku neljarattaliste kasutajatele, kes otsivad suure jõudlusega rehve.

ATV rehvid Deli Tire

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Deli Tire

Sirvige meie laia valikut Deli Tire mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Vaba aeg / maastik

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.