ITP

ITP Mega Mayhem
28X11-14 58F 6PR

Kategooria :
Vaba aeg / maastik
Tükihind
233,09 
Laos
  • Turvaline tehing
  • Üle 150 paigalduspartneri
Omadused
Tootja
ITP
Mudel
Mega Mayhem
Mõõdud
28X11-14 58F Muuda
Eripära
6PR
Kategooria
Vaba aeg / maastik
EAN
5999110808970
HSN
6P0044
Kirjeldus

ITP Mega Mayhem eristub kui rehv, mis on loodud maastikusõidu entusiastidele, kes soovivad taltsutada kõige metsikumaid maastikke suvel. Selle laiad sooned ja agressiivsed mustrid on ideaalsed mudas sõitmiseks, pakkudes erakordset haarduvust ja isepuhastuvat võimet. Mega Mayhemi disaini keskmes on vastupidavus, mille tagavad tugevdatud küljed, mis peavad vastu lõigetele ja kulumisele. Selle profiil on loodud seiklushimulisele sõitjale, kes soovib lükata jõudluse piire, säilitades samal ajal ülima sõidukvaliteedi. Edasijõudnud kummisegu koostis tagab ühtlase kulumise ja pikendab rehvi eluiga. Mega Mayhem on lubadus piirideta avastamiseks ja kompromissituks soorituseks kõige nõudlikumatel maastikel suvel.

KKK: Rehvide allapanek

Kaks kohaletoimetamise võimalust on teie käsutuses tellimuse esitamisel:

Kohaletoimetamine teie valitud aadressile: saate oma rehvid tuua ühte meie partnerkeskustest, et teostada paigaldusteenust.

Kohaletoimetamine paigaldusjaama: partner võtab teiega ühendust teie tellimuse kättesaamisel, et kokku leppida kohtumine ja teostada paigaldusteenust.

Partnerite hinnad on märgitud tellimuse esitamise ajal. Nii saate valida kõige soodsama ja mugavama võimaluse.

Meie partnerid
Tarnekulud on kahe rehvi ostu puhul tasuta ja mootorrattarehvide puhul alati tasuta.
DHL GLS DPD UPS Chronopost
Meie makseviisid
Oma tellimuse eest saate tasuda järgmiste maksevahenditega:
Visa Mastercard Maestro Visa electron Paypal Paypal Paypal Sepa
Meil ei ole selle toote kohta veel ülevaateid kogutud.
Juhtumi toetus

Lahtiolekuajad: E–R 10–18

Soovite teavet meie veebisaidi või toodete kohta? Meie müügimeeskond annab teile teavet esmaspäevast reedeni kella 10:00 kuni 18:00.

Andmekaitse

Teie isikuandmete kaitse on meie jaoks väga oluline.

Me väärtustame väga kogu teabe konfidentsiaalsust ja turvalisust, mida te meiega jagate.
Ühe oma peamise prioriteedina oleme rakendanud rangeid meetmeid teie andmete kaitsmiseks.
Seetõttu kutsume teid tutvuma meie üksikasjaliku privaatsuspoliitikaga, kust leiate kogu teabe oma isikuandmete kogumise, kasutamise ja kaitsmise kohta.

Oleme pühendunud teie privaatsuse austamisele ja teie andmete kõige hoolikamale käitlemisele.

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.