Pirelli

Pirelli Scorpion Rally
140/80-18 70R MST

Kategooria :
Enduro
D B A 70 db
4/5 (7 hinnang)
Tükihind
157,79 
Laos
  • Turvaline tehing
  • Üle 150 paigalduspartneri
Omadused
Tootja
Pirelli
Mudel
Scorpion Rally
Mõõdud
140/80-18 70R Muuda
Eripära
MST
Kategooria
Enduro
Euroopa Hinnang
D B A 70 db
Klientide tagasiside
7 hinnang
EAN
8019227387032
HSN
3870300
Kirjeldus

Pirelli Scorpion Rally 140/80-18 70R MST on loodud tihedas koostöös KTM-iga, et kasutada maailma kõige raskematel rallidel. Suurepärane jõudlus sõltumata pinnase raskustest. Rehvi karkass on väga vastupidav ja tagab parema pikaealisuse. Ekstra lai maapinnaga kokkupuutuv pind tagab optimaalse pidurdamise ja suurepärase juhtimise edastamise.

KKK: Rehvide allapanek

Kaks kohaletoimetamise võimalust on teie käsutuses tellimuse esitamisel:

Kohaletoimetamine teie valitud aadressile: saate oma rehvid tuua ühte meie partnerkeskustest, et teostada paigaldusteenust.

Kohaletoimetamine paigaldusjaama: partner võtab teiega ühendust teie tellimuse kättesaamisel, et kokku leppida kohtumine ja teostada paigaldusteenust.

Partnerite hinnad on märgitud tellimuse esitamise ajal. Nii saate valida kõige soodsama ja mugavama võimaluse.

Meie partnerid
Tarnekulud on kahe rehvi ostu puhul tasuta ja mootorrattarehvide puhul alati tasuta.
DHL GLS DPD UPS Chronopost
Meie makseviisid
Oma tellimuse eest saate tasuda järgmiste maksevahenditega:
Visa Mastercard Maestro Visa electron Paypal Paypal Paypal Sepa
7 kliendi kommentaari
4 tärn(i) 5-st
Niiske teekate
3.5/5
Kuiv teekate
5/5
Mugavus
3.5/5
Kvaliteet/hind
3.5/5
Stabiilsus
3.5/5
Müratase
4/5
Eluiga
4/5
Soojenemisaeg
4/5
Kasutajate tagasiside

Selle toote hindamiseks peate olema eelnevalt tellimuse esitanud. Teavitame teid, et saidile jäetud arvamused läbivad kontrolliprotseduuri. Arvamused on järjestatud ainult kronoloogilises järjekorras.


Arvustus autorilt Caribou
4/5

Parim suurtele ristsuusamootorratastele

Tee profiil: Maastik - Sõidustiil: Sportlik - Sõiduk: moto - Läbisõit km: 5600 km
Arvustus postitatud 05.10.23 autorilt Caribou pärast ostukogemust 03.09.23 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 05.10.23 autorilt Caribou pärast ostukogemust 03.09.23 - Vaata originaali (prantsuse) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Arvustus autorilt Elodiepaul
3/5

Valitud rehv TKC80 asendajana Meeskoos meeldivalt üllatunud haardumisvõime kvaliteedist teel Võib-olla veidi müraavam...

Tee profiil: Maastik - Sõidustiil: Tavaline - Sõiduk: R1200GS - Läbisõit km: 500 km
Arvustus postitatud 20.09.22 autorilt Elodiepaul pärast ostukogemust 20.08.22 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 20.09.22 autorilt Elodiepaul pärast ostukogemust 20.08.22 - Vaata originaali (prantsuse) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Arvustus autorilt Preferic
4/5

Mis erinevus!!!! "Parem" võrreldes minu eelmiste rehvidega Wild Big Manilt. Rehv haarab väga kiiresti ja paneb teid küljele, see on täiuslik juhtimistäpsuse jaoks. Suur pluss on müra, selgelt palju vähem müra. Nüüd olen Portugalis ja vaheldun väikeste teede, radade ja maanteede vahel. See rehv ei petnud mind, see hoiatab teid, kui selle haardelimiit läheneb, täiuslik. Maanteel ei ületa ma 120 km/h mustriga seotud põhjustel. Mulle tõesti meeldib see rehv.

Tee profiil: Maastik - Sõidustiil: Tavaline - Sõiduk: R1250Gsa - Läbisõit km: 2000 km
Arvustus postitatud 17.04.22 autorilt Preferic pärast ostukogemust 18.03.22 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 17.04.22 autorilt Preferic pärast ostukogemust 18.03.22 - Vaata originaali (prantsuse) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Juhtumi toetus

Lahtiolekuajad: E–R 10–18

Soovite teavet meie veebisaidi või toodete kohta? Meie müügimeeskond annab teile teavet esmaspäevast reedeni kella 10:00 kuni 18:00.

Andmekaitse

Teie isikuandmete kaitse on meie jaoks väga oluline.

Me väärtustame väga kogu teabe konfidentsiaalsust ja turvalisust, mida te meiega jagate.
Ühe oma peamise prioriteedina oleme rakendanud rangeid meetmeid teie andmete kaitsmiseks.
Seetõttu kutsume teid tutvuma meie üksikasjaliku privaatsuspoliitikaga, kust leiate kogu teabe oma isikuandmete kogumise, kasutamise ja kaitsmise kohta.

Oleme pühendunud teie privaatsuse austamisele ja teie andmete kõige hoolikamale käitlemisele.

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.