Rehv Rebel

Laadna mark Rebel on toodetud Kanada ettevõtte Rebel Tires Inc. poolt, mille asukoht on Tracadie-Sheila, New Brunswickis. Rebel Tires Inc. asutati eesmärgiga pakkuda taskukohaseid ja suure jõudlusega rehve, eriti mootorratastele ja motorolleritele. Bränd on tuntud oma kõrgekvaliteediliste toodete poolest, mis on konkurentsivõimelise hinnaga, muutes selle populaarseks valikuks mootorratturite seas, kes otsivad head hinna ja kvaliteedi suhet.
Rebel rehvid on loodud vastama juhtide nõudmistele ohutuse, vastupidavuse ja jõudluse osas. Tootevalikusse kuuluvad rehvid erinevateks kasutusteks, sealhulgas maanteemootorratastele, motorolleritele ja maastikusõidukitele. Populaarsed mudelid on Rebel Xstar 01 Evo2, Rebel XROAD TL ja Rebel Xplorer 01, millest igaüks pakub spetsiifilisi omadusi nagu parem haarduvus, kulumiskindlus ja mugav sõit.
Rebel Tires paneb erilist rõhku innovatsioonile ja kliendirahulolule. Rehvid on valmistatud kasutades täiustatud tehnoloogiaid ja kõrgekvaliteedilisi materjale, mis tagavad optimaalse jõudluse ka rasketes sõidutingimustes. Bränd on pühendunud ka suurepärase klienditeeninduse pakkumisele, tõhusa jaotuse ja ülemaailmse kättesaadavusega.

Mootorrattarehvid Rebel

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Rebel

Sirvige meie laia valikut Rebel mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Valige profiil
Valige profiil
Cross / Trial
Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.