Filtreeri
Rebel

Rebel Xcross MX

Kategooria :
Cross / Trial
Profiil
Xcross MX
Mõõdud
10 mõõdud
Kategooria
Cross / Trial
Alates
57,79 
Laos
Tutvu mõõtudega
Turvaline tehing
Üle 150 paigalduspartneri
Omadused
Profiil
Xcross MX
Mõõdud
10 mõõdud
Kategooria
Cross / Trial
Kirjeldus

Rebel Xcross MX mudel eristub oma erakordse jõudluse poolest igat tüüpi maastikul.

Põhiomadused:

  • Turvis on varustatud naastudega, mis tungivad sügavale pinnasesse, parandades seeläbi kiirendust, kurvides sõitmist ja pidurdamist ilma haarduvust kaotamata.
  • Need võidusõidurehvid on spetsiaalselt loodud nii amatööridele kui ka professionaalseks kasutamiseks.
  • Tänu oma disaini mitmekülgsusele ja karkassi ehitusele pakub see mudel suurepärast haarduvust, optimaalset kontrolli kurvides ja märkimisväärset löökide neeldumist.
  • Kinnitamine: NHS.

Mõõdud
Meil ei ole selle toote kohta veel ülevaateid kogutud.
Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.