Filtreeri
VEE-Rubber

VEE-Rubber VRM-163

Kategooria :
Enduro
1 hinnang
Profiil
VRM-163
Mõõdud
2 mõõdud
Kategooria
Enduro
Klientide tagasiside
1 hinnang
Alates
101,09 
Laos
Tutvu mõõtudega
Turvaline tehing
Üle 150 paigalduspartneri
Omadused
Profiil
VRM-163
Mõõdud
2 mõõdud
Kategooria
Enduro
Klientide tagasiside
1 hinnang
Mõõdud
Kirjeldus

VEE-Rubber VRM-163 on kõikide aastaaegade mootorratta rehv, mis lubab jõudlust ja vastupidavust. See on loodud kohanema erinevate teeoludega, pakkudes suurepärast haarduvust ja täpset reageerimist, olgu tee kuiv või märg. Rullimismüra vähendamiseks on kasutatud spetsiaalset mustrit, samas kui kummisegu tagab ühtlase kulumise ja pikendab rehvi eluiga. Mootorratturitele, kes otsivad usaldusväärset rehvi, mis ei ohverda jõudlust mitmekülgsuse nimel, on VEE-Rubber VRM-163 mõistlik valik.

1 kliendi kommentaar
5 tärn(i) 5-st
Niiske teekate
5/5
Kuiv teekate
5/5
Mugavus
5/5
Kvaliteet/hind
5/5
Stabiilsus
5/5
Müratase
5/5
Eluiga
5/5
Soojenemisaeg
5/5
Kasutajate tagasiside

Selle toote hindamiseks peate olema eelnevalt tellimuse esitanud. Teavitame teid, et saidile jäetud arvamused läbivad kontrolliprotseduuri. Arvamused on järjestatud ainult kronoloogilises järjekorras.


Arvustus autorilt Stefan
5/5

Tolles Rehvid.

Tee profiil: Maantee - Sõidustiil: Tavaline - Sõiduk: Enduro - Läbisõit km: 10000 km
Arvustus postitatud 18.06.23 autorilt Stefan pärast ostukogemust 01.05.23 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 18.06.23 autorilt Stefan pärast ostukogemust 01.05.23 - Vaata originaali (saksa) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.