Alumiiniumvelje vahetamine

Velje tehnilised omadused on seletatud allpool oleval pildil :

Info

1. Velje laius tollides.
2. Velje läbimõõt tollides.
3. Velje auguvahe : vastastikku asetsevate poltide kaugus millimeetrites.
4. ET või velje nihe : velje kinnituskoha distants.
5. Keskava : velje keskkoha läbimõõt.

Kui te teate oma velje järgmisi mõõte: auguvahe, keskava, aukude number, ja velje nihe, siis võite kasutada meie otsingut läbimõõdu järgi

Kui teil neid andmeid ei ole, siis saate meie andmebaasist otsida just teie sõidukile sobivad veljed. Valige oma sõiduk siit. Tänu meie otsingumootorile leiate just teie autole sobivad veljed.

Otsing aitab teil leida just teie autole sobivate mõõtudega veljed. Otsing läbimõõdu järgi võtab arvesse allpool välja toodud tingimused.

Mida on vaja meeles pidada

Te ei pea oma autole valima originaalvelge. Kuid mõnedest reeglitest tuleb siiski kinni pidada:

  • Sama auguvahe ja aukude arv : teie velg fikseeritakse poltide abil. Seetõttu peab seda täpselt saama kohandada teie auto sillale. Selle määrab ära aukude arv ning auguvahe mõõt.
  • Sama või suurem keskava : keskava vastab velje keskmisele augule, kuhu kinnitatakse rumm. Seega peab see ava olema sama suur või suurem, et oleks võimalik velge kinnitada. Kui keskava on suurem kui tootja poolt ette nähtud, võib juhtides tunda häirivat vibratsiooni. Et seda probleemi vältida, siis saate meie poolt velgedega kaasa vahelülid mis võimaldavad teil täita tühja ruumi, juhul kui keskava on liiga suur.
  • Sama ET : velje nihe on väga oluline, kuna määrab ära velje asupaiga. Liiga suur nihe tähendab, et velg võib puudutada pidurdussüsteemi. Liiga väike nihe tähendab, et velg võib autokerest välja tulla. Ideaalne nihe sõltub just teie sõiduki omadustest.

LiveChat
Whatsapp Messenger