Otsing mõõtude järgi

Kus rehve paigaldada?

Rehvi paigaldamine veljele nõuab professionaalsete tööriistade olemasolu. See on delikaatne protseduur, milleks on vaja vastavat väljaõpet ning varustust. Parem on see töö jätta professionaalide hooleks. Protseduur kestab umbes 10-15 minutit ning maksab 10-25 eurot ühe rehvi kohta.

Muretsemiseks pole põhjust!

Pajud internetikasutajad arvavad ekslikult, et internetist rehvide ostmisel võib neil rehvide paigaldamisega raskusi tekkida. Rehvitöökojad aga võtavad hea meelega vastu ka oma kaubaga kohale tulnud kliendid.

Kuna sellest on saanud juba igapäevane praktika, siis pole muretsemiseks põhjust. Paigaldamine ise toob juba töökodadele piisavalt sisse.

Kus paigaldada ?

  • Soovitatavalt meie partnertöökojas.

E-poodide rehvimüüjatel on suur töökodadevõrgustik. Meie partnertöökojad on harjunud e-poest ostetud rehvide paigaldamisega. Kui teete tellimuse internetis, siis saab töökoda e-maili, mis annab neile teada, et peatselt on saabumas rehvid X kliendile. Kauba kohalejõudes võtab töökoda teiega ühendust, et kokku leppida paigalduseks sobiv aeg. Töökodade hinnakirja leiate meie kodulehelt.

  • Autoteeninduses või mõne teise esindaja juures.

Te võite internetist ostetud rehvidega pöörduda professionaalse teenusepakkuja poole, kel olemas vajalik varustus rehvide paigaldamiseks. Tavaliselt varieeruvad hinnad 15-25€ vahel ühe ratta kohta, see sisaldab ka tasakaalustamist.

Mõned töökojad võivad küsida hinnalisa, kuna rehvid ei ole ostetud nende käest. Mõistlikum on kindlasti pöörduda töökotta, kus lisatasu ei küsita.

  • Kodu-või töökohas : paigaldamine kodukohas

Juba mitmeid aastaid on väga populaarseks ostunud rehvide paigaldamine kodukohas.

Tuleb lihtsalt helistada ning kokku leppida sobiv aeg ning teenus tuleb ise teie juurde.

Meil on suur võrgustik mobiiseid teenusepakkujaid. Tavaliselt on hinnatase sama, mis tavalises autoteeninduses.


Te võite Rehviliidrist ostetud rehvid paigaldada just teile sobivas kohas.


LiveChat
Whatsapp Messenger